Haber

Messi’ye skandal hakaret! Açıklayıcı mesajlarda herkes benzetildiği hayvandan bahsediyor

Barcelona’dan Paris Saint-Germain’e transferi büyük ses getiren Lionel Messi, o dönemde kulüpte tartışmalara neden olmuştu. Arjantinli yıldızın ayrılık sürecinde lider Josep Maria Bartomeu’nun yönetim kuruluyla yaptığı görüşmeler ortaya çıktı.

“HORMONAL Cüce”

El Periodico’da yer alan habere göre; Dönemin Barselona Devlet Başkanı Josep Maria Bartomeu’nun idari konseyden hukuk hizmetleri başkanı Román Gómez Ponti ile yaptığı yazışmalar gün yüzüne çıktı. Ponti’nin Lionel Messi için kullandığı “Lağım faresi” ve “Hormonal cüce” ​​ifadeleri büyük ses getirdi.

“KANALİZASYON FARELERİNE KARŞI O KADAR İYİ OLAMAZSINIZ”

Gomez Ponti’nin lider Bartomeu’ya yazdığı iddia edilen mesajda, pandemi döneminde maaşları düşürmek için yazışma yaptıkları görüldü.

Mesajda Ponti’nin argümanı şöyle yazıyordu: “Barto, dürüst olmak gerekirse bu lağım faresine (Messi) karşı o kadar iyi olamazsın. Kulüp ona her şeyi verdi ve o sadece kendisi için imza attı, transferler, yenilemeler, sponsorlar vs… Rakamlara Pinto’yu, Suarez’in yenilemesini, Jordi Alba’nın ve Ansu Fati’nin yenileme komisyonunu eklemelisiniz.

“SUAREZ’İN MAAŞINA DOKUNMAYIN”

Ve hepsinden önemlisi, Barça’ya hayatını borçlu olan bu hormon cücesinden kulübün ve çalışanlarımızın maruz kaldığı şantaj ve kabalık… Herkesin maaşını düşürün ama benim ve Suarez’in maaşına dokunmayın. Umarım kayıtsız kalır, bu onun başına gelebilecek en kötü şey.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu