Haber

Karaman Valisi Akkoyun’un Mesajı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla açıklama yaptı.

Akkoyun, mesajında, demokrasinin gereği olarak haberciliğin vatandaşlara haberlerin ve gerçek bilgilerin ulaştırılması açısından büyük önem taşıdığını belirtti.

Akkoyun, gazetecilerin sosyal sorumluluk bilinci içerisinde demokratik ve insani bedellere hassasiyet göstererek halkın bilgi ihtiyacını karşıladığını belirtti.

“Gazetecilerimizin mesleklerini icra ederken doğruluk ve hakkaniyet konusunda ilkeli ve tavizsiz duruşları, basınımıza ve basın mensuplarımıza olan güveni artırmakta olduğu gibi, demokrasimizin güçlenmesine de büyük katkı sağlamaktadır. bilgi yayılım hızı ve gelişen teknoloji ile birlikte klasik haberciliğin yanında internet haberciliği ve sosyal medya gibi yeni mecralar ortaya çıkmıştır.Ülkemizde bu ilkeli duruşun sürdürülmesi çok değerlidir.Tüm çalışma arkadaşlarımıza en derin sevgi ve şükranlarımı sunuyorum. Karaman’da ve ülkemizin dört bir yanında özveri ve emekle görev yapan gazeteci ve basın mensuplarımızın bu düşüncelerle tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, sağlık, başarı ve başarılar diliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu